KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14965472
nr 1496 5472
Julio Zapata
(f. 1932), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 109/125. Bildmått: 36x24 cm, yttermått inklusive ram: 66x48 cm
Julio Zapata, spansk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:23:10
13/10 15:15:59
Julio Zapata
nr 1496 5472
Julio Zapata
(f. 1932), Spanien
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 17 oktober 2022 |
| 13/10 15:15:59 | 1 | Vinnande bud |